SexMasterka - Królowa polskiego Snapchata

Autor ,

209 tysięcy obserwujących na kanale Youtube to marzenie wielu Youtuberów. Do czołówki polskiej sceny tego serwisu to jednak zdecydowanie za mało. Jak więc doszło do tego, że SexMasterka jest królową polskiego Snapchata, zostawiając w tyle swoją konkurencję, która na Youtubie bije ją na głowę?

Mimo, że nie znajdziemy jej w czołówce polskiego Youtube’a (na podium stoją SA Wardęga, AbstrachujeTV oraz reZigiusz, z odpowiednio 3,4 milionami, 2,4 milionami oraz 2,3 milionami subskrybentów), to jego czołówka ginie zupełnie, wyprzedzona przez Anielę Bogusz, niegdyś znaną z bloga FitDevAngel, prowadzonego wraz z siostrą. Blog był dość klasyczny jak na współczesną blogosferę - dziewczyny dawały rady żywieniowe i chwaliły się swoimi stylizacjami. To jednak nie wystarczyło, by porządnie wybić się w social mediach. Owszem, dziewczyny były mocno rozpoznawalne przez znawców tematu, niemniej nie były traktowane do końca serio. Daleko było im jednak do popularności, którą cieszy się teraz Królowa Polskiego Snapchata.

Jesienią zeszłego roku wystartował kanał na Youtubie, na którym Aniela Bogusz wcieliła się w rolę SexMasterki. Swoją postać okrasiła kolorowymi perukami, soczewkami oraz kusymi i prowokującymi strojami. Jej program ma charakter edukacyjno-humorystyczny, same zaś podejście do tematu jest, zwłaszcza jak na nasze realia, dość śmiałe. I tu można się spierać kto stanowi główny człon jej subskrybentów - czy są to osoby chcące faktycznie dowiedzieć się czegoś na tematy intymne (od filmiku z radami na temat tego jak należy obchodzić się z dziewicą, po filmik demonstrujący wibratory inspirowane Pokemonami), czy też fani wdzięków SexMasterki. Ci drudzy z całą pewnością stanowią jej głównych widzów na płatnej stronie, którą powołała do życia w lipcu tego roku. Wywołała tym burzę w blogosferze i ściągnęła na siebie falę nierzadko niewybrednej krytyki innych blogerów i vlogerów. Możliwe, że na stronę przeniosła się przez obostrzenia obecne na YouTubie - na www.sexmasterka.com jej stylizacje i tematy sązdecydowanie odważniejsze niż to, co prezentowała na YouTube’ie.

I tu docieramy do sedna sprawy - Snapchata. Tutaj ciężko o obostrzenia, zwłaszcza że medium to polega na chwilowości przesyłanych zdjęć i nagrań. To może być pierwszy powód dla którego SexMasterka króluje właśnie w tym medium. Na wysyłanych przez siebie snapach nie musi przejmować się obostrzeniami. Tym samym ma możliwość zachęcenia w dowolny sposób do odwiedzin na swoim płatnym kanale tym, którzy chcą zobaczyć więcej (a właściwie, w przypadku garderoby i stylizacji, mniej). Z czego w pełni korzysta. Jej snapy są odważniejsze niż jej filmy na Youtube’ie, a jej płatne filmy na stronie internetowej są jeszcze odważniejsze. Jednak jej Snapchat to nie tylko seks - warto wspomnieć chociażby o tym, że SexMasterka odwiedziła w schronisko dla zwierząt i namawiała swoich followersów do adopcji czworonogów.

Drugim powodem dla którego SexMasterka jest śledzona przez tak wielu fanów na Snapchacie (liczba obserwujących ją użytkowników sięga prawie liczbie jej youtube’owych followersów!) może być dużo prostsza. Snapchat w sporej mierze opiera się na anonimowości. Śledząc jej kanał na Youtube’ie łatwo nas namierzyć, ponieważ na Youtube’ie nie jesteśmy aż tak anonimowi - przynajmniej z reguł, logujemy się bowiem za pomocą konta mailowego. Snapchat natomiast to medium, w którym do tego co obserwujemy mamy wgląd tylko my. Nikt więc nie dowie się, że czasami oglądamy Snapy wysyłane przez Królową Polskiego Snapchata, jaką jest SexMasterka.

 ZAMÓW KONSULTACJĘ CONTENT MARKETING

KLIKNIJAktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ

KATEGORIA: Content Marketing
TAGI: SexMasterka

ŚCIĄGNIJ E-BOOKA

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU